Nic
  orientacnibeh.cz   Béďa | ORIS  
Nic
Logo vco-ob.cz
OB LOB
MTBO PRE
Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Starší novinky

Starší novinky: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000

20.06.19 !!! Údaje pro společný rozpis (podzimní část 2019) zasílejte do 22.06.2019 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
08.06.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 11.kole

08.06.19 11. kolo VčP (08.06.19) - SHK - Areál TJ Slavia Hradec Králové - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

08.06.19 Obl. mistrovství a veteraniáda - štafety (08.06.19) - SHK - Areál kynologického výcviku Policie ČR Hradec Králové, Hradečnice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
04.06.19 11. kolo VčP (08.06.19) - SHK - Areál TJ Slavia Hradec Králové - stránka závodu
04.06.19 Obl. mistrovství a veteraniáda - štafety (08.06.19) - SHK - Areál kynologického výcviku Policie ČR Hradec Králové, Hradečnice - stránka závodu

25.05.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 10.kole

25.05.19 10. kolo VčP (25.05.19) - JIL - Vysoké nad Jizerou – areál Ústavu CHiRu - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

25.05.19 9. kolo VčP (25.05.19) - JIL - Jilemnice - Kuvajt - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

22.05.19 V sobotu 8. června 2019 se v Hradci Králové za pořadatelství SHK poběží Mistrovství oblasti štafet. Žáci a žákyně, kteří nepoběží za svůj oddíl, mohou běžet štafetu za Východočeskou oblast. Jedná se především o menší oddíly, kde není dětí tolik a nezvládnou sestavit štafetu, případně pokud někdo v oddíle přebývá. Snahou je, aby běžely všechny děti, které mají o štafety zájem. Prosím případné zájemce o nahlášení žáků či žákyň na krivdova.lenka@gmail.com do pátku 31. 5. 2019.
20.05.19 10. kolo VčP (25.05.19) - JIL - Vysoké nad Jizerou – areál Ústavu CHiRu - stránka závodu
20.05.19 9. kolo VčP (25.05.19) - JIL - Jilemnice - Kuvajt - stránka závodu
13.05.19 Výběr žactva Vč. oblasti se zúčastnil víkendového Vyzývacího poháru, který se konal na Šumpersku. V sobotu dopoledne se běžel sprint v Šumperku, odpoledne štafety v Třemešku, v neděli jsou pak byly další štafety v Třemešku. Východočeská oblast obsadila druhou příčku (těsně za jižní Moravou), to je tedy proti loňskému roku o příčku zlepšení. V jednotlivcích byli na stupních vítězů: sprint - D12: 1. Vendula Novotná, 2. Markéta Hanušová; D14 - Michaela Metelková; H12: 2. Matěj Třešňák; sobotní štafety - 1. Novotná, Chrástová, Hanušová, 2. Pipková, Čapková, Netuková; H12: 1. Metelka, Třešňák, Kopecký; nedělní štafety - D12: 2. Chrástová, Hanušová, Podlešáková, 3. Malá, Novotná, Havrdová; H12: 1. Třešňák, Kopecký, Metelka.
- fotky od Lenky Křivdové

04.05.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 8.kole

04.05.19 8. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda - klasická trať (04.05.19) - VAM+KOR - Kozodry - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

04.05.19 Nominovaní na LODM za Pardubický kraj.
02.05.19 Nominovaní na LODM za Královéhradecký kraj.
01.05.19 8. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda - klasická trať (04.05.19) - VAM+KOR - Kozodry - stránka závodu
01.05.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 7.kole

01.05.19 7. kolo VčP - (01.05.19) - STH - Mostek - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

27.04.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 6.kole

27.04.19 6. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda - krátká trať (27.04.19) - KUO - Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

25.04.19 6. kolo VčP - (27.04.19) - KUO - Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum - stránka závodu
21.04.19 Pozvánka na soustředění výběru talentovaného žactva Východočeské oblasti 2019 (Vyzývací pohár žactva 2019)
16.04.19 Průběžný stav nominačního žebříčku na LODM za Královéhradecký kraj je zde.
14.04.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 5.kole

14.04.19 5. kolo VčP - (14.04.19) - SHK - Boháňka - Skála - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

07.04.19 5. kolo VčP - (14.04.19) - SHK - Boháňka - Skála - stránka závodu
07.04.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 4.kole

07.04.19 4. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda - sprint (06.04.19) - HOR - Hořice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

07.04.19 3. kolo VčP - (06.04.19) - SJC - Dřevěnice - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

31.03.19 Testování talentovaného žactva Východočeské oblasti, Hradec Králové (30.03.-31.03.2019):
- výsledky - tělocvična
- výsledky - mezičasy
- fotky od Lenky Křivdové
- fotky od Jiřky Kalibánové
- ztráty a nálezy - V klubovně zůstala softshellová bunda petrolejové barvy, vel. 140
31.03.19 4. kolo VčP - Oblastní mistrovství a veteraniáda - sprint (06.04.19) - HOR - Hořice - stránka závodu
31.03.19 3. kolo VčP - (06.04.19) - SJC - Dřevěnice - stránka závodu
30.03.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky dorost, dospělí, veteráni a žactvo
Mistrovství Východočeské oblasti družstev žactva - výsledky po 2.kole

30.03.19 2. kolo VčP - (30.03.19) - SRK - Byzhradec - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

27.03.19 2. kolo VčP - (30.03.19) - SRK - Byzhradec - stránka závodu
25.03.19 Soutěže Vč oblasti - výsledky veteráni a žactvo - jaro 2019
24.03.19 1. kolo VčP - (24.03.19) - PHK - Stříbrný rybník - Hradec Králové - oficiální výsledky a mezičasy
Hodnocení závodu
Zakreslení postupů

15.03.19 1. kolo VčP - (24.03.19) - PHK - Stříbrný rybník - Hradec Králové - stránka závodu
10.03.19 ZHL 2018/2019 - průběžné výsledky
10.03.19 8. závod ZHL - PHK - Brutus kros - kros (10.03.19) - oficiální výsledky
09.03.19 8. závod ZHL - PHK - Brutus kros - kros (10.03.19) - stránka závodu
04.03.19 Pozvánka na testování výběru talentovaného žactva Východočeské oblasti 2019
04.03.19 7. závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (03.03.19) - oficiální výsledky
01.03.19 Společný rozpis soutěží Vč oblasti v OB pro rok 2019 - jaro
01.03.19 7. závod ZHL - LPU - Kuňka kros - kros (03.03.19) - stránka závodu

17.02.19 6. závod ZHL - SHK - Městský OB - OB (17.02.19) - oficiální výsledky

31.01.19 Soutěžní řád Vč oblasti pro rok 2019
Připomenutí zásad pro stavbu tratí závodů Vč oblasti

31.01.19 Zápis ze Shromáždění Východočeské oblasti sekce orientačního běhu ČSOS konané dne 25.01.2019 - HK
27.01.19 5. závod ZHL - LPU - Vinice kros - kros (27.01.19) - oficiální výsledky
26.01.19 Shromáždění Východočeské oblasti orientačního běhu sekce OB proběhlo v pátek v Hradci Králové. Ve stručnosti, co bylo projednáno:
- Hodnocení sezóny 2018 - závody pěkné, soutěže bez problémů, hodnocení kvality.
- Hodnocení kvality bude pokračovat v roce 2019 stejně jako v roce minulém.
- Změny v soutěžích v roce 2019: vklady 100 a 70 Kč; nastavení krabiček SI do kontaktního či bezkontaktního režimu bude záležet na pořadateli (bude v rozpise); odběr map v cíli povinný na oblastních mistrovstvích a doporučen tam, kde je nová mapa; projednán počet počítaných závodů v jednotlivých soutěžích (žactvo jaro 6; žactvo podzim 5; dorost a dospělí 10; veteráni 11; družstva žactva 11).
- Schválení hospodaření 2018 a rozpočet 2019.
- Příspěvky na mapy vydané pro závody v roce 2018 (6 map po 3 tis. Kč).
- Plán práce s talentovaným žactvem v roce 2019 (vedou Lenka Křivdová a Iva Mádlová).
- Informace o Olympiádě dětí a mládeže (LODM 2019 Liberec, ZODM 2020 Karlovarský kraj).
- Školení trenérů 3. třídy v únoru v Hradci Králové.
- Problematika půjčování sady SI a dalšího materiálu (stojany, lampióny).
- Připomenutí dodržování: "Zásady pro stavbu tratí závodů Východočeské oblasti".
Po Shromáždění oblasti proběhly i Valné hromady Pardubického a Královehradeckého kraje ČSOS.

23.01.19 5. závod ZHL - LPU - Vinice kros - kros (27.01.19) - stránka závodu
20.01.19 !!! Údaje pro společný rozpis (jarní část 2019) zasílejte do 20.01.2019 na adresu: lubomir.machacek#centrum.cz.
15.01.19 Shromáždění Východočeské oblasti orientačního běhu ČSOS se bude konat v pátek 25.01.2019 od 16:00 v Hradci Králové (Královéhradecké krajské sdružení ČUS, U Koruny 292, viz mapka, foto budovy).
Počet delegátů - LPU má 5 delegáty, PHK 3, SHK 3, SJC 2, STH 2, SRK 2, ostatní po jednom - na každých započatých 100 registrací je jeden delegát.
Současně proběhnou i Valné hromady Pardubického a Královehradeckého kraje ČSOS.

06.01.19 ZHL 2018/2019 - průběžné výsledky
06.01.19 4. závod ZHL - LPU - Městský sprint - OB (06.01.19) - oficiální výsledky

Nic
  Novinky | ŽACTVO | Závody | Výsledky | Hodnocení | E-mail | Inf | Registrace | SI | Oddíly | Mapy | ZHL | Foto | WWW | Archiv
Nic
Z důvodu šíření SPAMů (nevyžádaných e-mailů) byly všechny znaky '@' na těchto stránkách nahrazeny znakem '#'.
Připomínky a tipy posílejte na webmaster#vco-ob.cz
© vco-ob.cz 2000-2019 - Všechna práva vyhrazena